NEJPRODÁVANĚJŠÍ

volná místa

12. 09. 2021

Jakub Kralik #66 - jak proběhla bitva o titul mistra SPZ PRO !

MISSION COMPLETE... Máme za sebou poslední závod na malých okruzích v Písku. K finálové bitvě s Láďou nakonec nedošlo. Bohužel nebyl fyzicky zcela fit a nemohl na start. Trochu mě to mrzelo, protože jsem se na tuhle válku hodně těšil ale tak už to chodí. Každopádně úplně jednoduché to nebylo. Obrovský posun zaznamenal David Soukup, který na své Kawě byl v Q1 o pár desetin přede mnou. Přesně tohle jsem potřeboval... impuls, který spustí kretén mód. V Q2 jsem začal tahat 🔥 a vyjel pole position... závod byl vypsaný na 15 kol, což bylo regulérní peklo. Po startu se povedlo udržet P1. Snažil jsem se jet tempo, které bych byl schopen vydržet 15 kol. Zase chyba lávky. David se mě držel jako klíště. To byl další impuls začít žrát blesky a srát hromy a poslat tam 56,3 což je 0,2 od osobáku. David ztratil kontakt a zbývalo 12 kol vydržet a dojet si pro 4. vítězství v sezóně a pro mistra kategorie SPZ PRO. Beru to jako jakési vyvrcholení naší týmové práce, tréninku a motivace zrychlovat.
Rád bych Vám chtěl poděkovat za podporu. Obrovské díky patří též @motoridersagentura za přípravu, technický support a motivaci 💪. V neposlední řadě bych chtěl vyjádřit obrovský respekt a pokoru před mým soupeřem, týmovým kolegou a kamarádem Ládíkem st. I on může za to, jak jezdím a nutí mě posouvat se dopředu.
Ano mám doma spoustu pohárů a nyní titul mistra, ale daleko cennější je pro mě atmosféra, přátelství, zábava ale i láska, kterou jsem mezi Vámi našel. Jsem Vám nesmírně vděčný a děkuji moc!!! #motoridersfamily ❤