tel: +420 777964699
info@motoriders.cz

17. 09. 2021

Martin Zehnal #93 - třetí nejrychlejší "NoLimiťák"

Četl jsem spoustu krásných ohlédnutí za sezónou 2021, tak jsem se rozhodl, že se taky podělím o svůj report.😊 Že mi osud sem tam hodí klacek pod nohy, dolámu se, potom mě sešroubují a začínám od znova už mě fakt ser*, ale motorky, zejména motorsport, jsou můj život a bez něj bych nepoznal ženu svého života. Zuzanka Smítko Kvůli následkům svých zranění z loňské sezóny a novým zraněním z letošní sezóny jsem dojel pouhé tři závody ze šesti. Letos jsem na závodech poznal chuť vítězství a 3. místo celkově v sezóně 2021 mi vyrazilo dech.✌️ Potom všem jsem toto opravdu nečekal, ale největší radost mám z té mojí malé ďáblice😈, která v té nejbrutálnější skupině dojela druhá.🔥 Můj velký obdiv má Patrik MotoRiders a celý tým Motoriders, za to co pro nás jezdce tady dělají. Jako malý kluk jsem se zatajeným dechem sledoval reportáže ze světa motorů a snil, že budu závodit... a když koukáš na výsledky z tréninků/závodů, tak nechápeš, že jsi jezdil s jezdci, co jezdí závody Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a republiku. Opravdu smekám, že takové lidi tam Motoriders přilákalo a pro mě jako jezdce, je tohle obrovský posun, který také stojí za mým progresem. Na každém okruhu jsem sundal vteřinu a někde i dvě, ale také vím, kde dělám chyby a kde se dá ještě zlepšit.😇 Nakonec je pro mě hlavní, že jsem si to na trati se všema užil a všichni jsme dojeli "v rámci mezí" v pořádku. Všem moc děkuju.❤️